יכולות טכנולוגיות

וואטסאפ

לאחר אין ספור מקרים של אלימות, חרמות הפצת תמונות ועוד, החלטנו בקיפמי שניטור, סינון והתראה במקרה הצורך של המידע מתוך וואטסאפ הוא ערך עליון להורים אשר מעוניינים לשמור על ילדיהם. קיפמי מחזיקה בטכנולוגיה פורצת דרך וייחודית לאיסוף המידע מתוך הוואטסאפ של ילדיכם ללא צורך בפריצה של המכשיר וסיכנו אלה בדרך פשוטה ונוחה לשימוש.

פייסבוק

ביחד עם התפתחות הרשת החברתית הגדולה בעולם נכנסו לעולם הילדים מושגים כמו שיימינג, חשיפה להסתה גזענות ומגוון רחב של נושאים שאינו מתאים לגילם ,כמו כן סכנות של פדפוליה והטרדה מינית של פושעים אשר מחפשים את אותם ילדים ברשתות החברתיות הפכו ליותר ויותר נפוצות.

מערכות מיקום GPS

באמצעות שימוש בטכנולוגיית למידת מכונה אוטמטית מערכת זיהוי המיקום שלנו לומדת את תנועות הילד היום יומיות ואת דפוסיו הקבועים (הדרך לבית הספר והחזרה הביתה), זיהוי של חריגה מהמסלול או איחור בהגעה ליעד הקבוע תוציא התראה מיידית לבקרת השליטה בטלפון ההורה,כמו כן בכל רגע נתון יוכל ההורה לבקש את מיקום הילד הנוכחי בלחיצת כפתור.

כמובן שמערכת הgps של האפלקצייה מצויינת בזמן של גניבה או אובדן המכשיר.

הגדרת זמני שימוש

מתוך פאנל השליטה של ההורה ניתן לבצע פעולה של נעילת המכשיר או חסימת שימוש באפליקציות מסיומת לזמנים מוגדרים.

וזאת על מנת למנוע שימושים בזמנים כגון: לימודים,הכנת שיעורי בית או שעות לילה מאוחרות וכו. כמו כן בזמן גניבה או אובדן ניתן לבצע נעילה מרחוק במקרה ולמכשיר אין סיסמא וזאת על מנת למנוע גניבה של מידע מתוך המכשיר.

איסוף מתוך הודעות SMS-MMS

האפלקצייה יודעת לאסוף את כל הודעות הsms/mms המתקבלות במכשיר ילדיכם.

המידע אשר נאסף עובר ניתוח במערכת הבינה המלאכותית של האפלקציה וברגע זיהוי איום פוטנציאלי תגיע התראה בנושא לפאנל השליטה במכשיר ההורה.

רישומי שיחות

בפאנל השליטה הנמצא במכשיר ההורה ניתן לקבל מידע מתוך יומן השיחות של מכשיר הילד מידע זה יכול לעזור בזיהוי מקרים של כניסה או יציאה של שיחות בשעות לא הולמות ובנוסף לזהות הטרדות ממספרים לא מזוהים או מוכרים.

התראות על התקנות חדשות במכשיר

חסימת התקנה \הפעלה של אפלקציות אשר הוגדרו כלא מתאימות לילדים.

בנוסף כל התקנה חדשה במכשיר הילד תוציא התראה למכשיר ההורה על מנת שיוכל לעקוב אחרי פעילות הילד ושימוש בתכנים המתאימים לגילו.